Technik do administrativy (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ostrava, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte technické vzdělání a praxi v tvorbě technické dokumentace? Domluvíte se anglicky a rádi byste ji používali každý den? Hledáte zajímavé zaměstnání v příjemném, přátelském prostředí? Přidejte se do týmu mezinárodní společnosti se sídlem v Ostravě!

TECHNIK DO ADMINISTRATIVY (35-45.000 Kč)

Náplň práce

  • vytváření a revize návodů. uživatelských příruček a norem
  • sledování aktuálních změn v oblasti norem
  • úprava dokumentace v souladu s platnými směrnicemi a normami
  • komunikace v rámci týmu
  • občasné výjezdy do zahraničí

Požadujeme

  • technické vzdělání
  • angličtina na pokročilé komunikativní úrovni
  • znalost nástrojů pro technické psaní
  • systematičnost a pečlivost

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení respektující úroveň znalostí a zkušeností
  • smlouva na dobu neurčitou
  • jazykové a vzdělávací kurzy
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Ostrava

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis