Manažer TPV s AJ/NJ (55 - 75.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Poděbrady, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 55 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technický typ, který chce aktivně vést tým technologů a vytvářet lepší prostředí na pracovištích? Disponujete dobrými organizačními, vyjednávacími a manažerskými schopnostmi?
Pošlete nám svůj životopis!

Významná a stabilní společnost v automobilovém průmyslu hledá novou pracovní posilu na pozici:

MANAŽER TPV S AJ/NJ (55 - 75.000 Kč)

Náplň práce

  • Vedení týmu technologů a zajištění plynulého chodu oddělení
  • Zodpovědnost za správnost pracovních návodů a tvorbu technologické dokumentace
  • Zodpovědnost za plnění cílů a úkolů celého oddělení
  • Analýza vad a realizace nápravných opatření
  • Zodpovědnost za průběh FMEA v sérii

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření
  • Týmového hráče, který již podobnou funkci zastával
  • Aktivního šéfa, který motivuje ostatní a vše vykomunikuje
  • Schopnost komunikovat v AJ nebo NJ
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost systémů pro řešení vad (FMEA)

Nabízíme

  • 13. a 14. plat
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce v příjemném a čistém prostředí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na masáže
  • Příspevěk na kulturu
  • Práce s moderními technologiemi

  • Místo výkonu práce: Poděbrady

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Hůrková, DiS.
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis