Referent/ka s přesahem do HR

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte to s čísly i s Excelem? Jste schopni zajistit chod firmy? Patříte mezi komunikativní, pečlivé a přitom samostatné jedince? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku.

Do společnosti ve Velké Bíteši hledáme REFERENTA/KU s přesahem do HR!

Náplň práce

  • Administrativa
  • Evidence chodu firmy
  • Zajišťování a koordinace firemních akcí
  • Komunikace s dodavateli firmy
  • Zajištění nákupů k provozu firmy
  • Prezentace volných pracovních míst

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Organizační schopnosti
  • Komunikativnost, pečlivost a samostatnost
  • MS Office (Word, Excel – není Váš úhlavní nepřítel)

Nabízíme

  • Plat 25. – 30.000 Kč + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Práci v moderním a stabilním prostředí
  • Možnost kariérního růstu
  • Práce na HPP
  • Firemní stravování a další benefity

  • Lokalita Velká Bíteš

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis