Reagujte bez životopisu

Svářeč WIG nebo MIG/MAG

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Umíte svařovat metodou WIG nebo MIG/MAG? Máte chuť se dále zdokonalovat? Pak nám pošlete životopis!

Náplň práce

  • svářečské práce při výrobě strojních součástí dle výrobní dokumentace
  • výběr vhodných nástrojů a svařovacích přístrojů pro očištění a přípravu ploch, které se mají svařovat
  • čištění a zkoušení provedených prací za použití různých příslušných pomůcek

Požadujeme

  • zkušenosti se svařováním metodou WIG nebo MIG/MAG
  • znalost práce s výrobní dokumentací
  • čtení technických výkresů

Nabízíme

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Eduard Soukup
Tel.: +420739428372
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4060851  Datum zveřejnění: 13.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.