Procesní inženýr / lean specialist Praha-Východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha-východ, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s navrhováním optimalizací a nastavováním výrobních procesů dle KAIZEN či LEAN? Dovedete analyzovat problémy a nalézt ta nejlepší řešení?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR / LEAN SPECIALIST Praha-východ

Náplň práce

  • Vedení a podpora projektů trvalého zlepšování výroby s využitím nástrojů štíhlé výroby
  • Trénink zaměstnanců v oblastech nástrojů štíhlé výroby
  • Tvorba firemních předpisů týkajících se procesů štíhlé výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Angličtinu na komunikativní úrovni - denní využití
  • Praxi na obdobné pozici nebo stáž při škole
  • Lean / Kaizen znalosti
  • MS Office – uživatelskou znalost

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + sick days
  • Možnost osobního i kariérního rozvoje
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • Balíček Benefit plus
  • Příspěvek na stravování
  • Podporu sportovních aktivit

  • Možnost nástupu IHNED (nebo dohodou)
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha-východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 4060878  Datum zveřejnění: 13.4.2021