Brusič na 3 směny (130 -150 Kč/hod)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Blansko, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 120 Kč/hod.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nevadí Vám práce na 3 směny a chcete nabrat zkušenosti ve výrobě? Jste manuálně zručný a pracoval jste již s bruskou? Chcete mít férového zaměstnavatele, který ocení šikovné a zodpovědné pracovníky? Tak neváhejte a pošlete mi váš životopis.
Do výrobní společnosti právě hledáme kolegu na pozici: BRUSIČ

Náplň práce

  • broušení závitů a hladkých kovů
  • broušení dílů dle technické dokumentace
  • práce na 3 směny bez víkendů
  • manipulace s jeřáby a ručními vozíky

Požadujeme

  • min SOU v oboru obráběč kovů nebo operátor CNC - nutností
  • důraz na detail a pečlivost
  • pozitivní člověk

Nabízíme

  • 7,5 hod pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené + výhody pro rodiče
  • zajištění bezplatné zdravotní péče
  • příspěvek na stravování
  • Cafeterie
  • příspěvek na penzijko
  • po zkušebce šéf taky něco dá, pokud jsi dobrý
  • vzdělávání zaměstanců
  • nikde nekouříme
  • pojištění odpovědnosti
  • čištění a údržba oděvu
  • firemní grilování, fitko
  • místo výkonu práce Kuřim

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4062065  Datum zveřejnění: 17.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 120 Kč/hod.