Technolog automatických systémů - i Junior (35-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte zajímavou práci, kde budete mít možnost získat odbornost v oblasti automatizovaných výrobních systémů, která má velký potenciál do budoucnosti? Máte elektro vzdělání a mluvíte anglicky?

Hledáme: TECHNOLOG SKLADOVÝCH SYSTÉMŮ - I JUNIOR (35-45.000 KČ)

Náplň práce

  • řešení technických problémů automatizovaného systému ve výrobě systému
  • úzká spolupráce s dodavatelem systému při řešení problémů
  • spolupráce s techniky při odstraňování závad
  • částečně budete programovat řídící systémy (zaučíme)

Požadujeme

  • odborné vzdělání ELEKTRO velkou VÝHODOU
  • platnou vyhlášku 50/78 sb.
  • komunikativní angličtinu (budete si volat s oddělením technické podpory našeho dodavatele)
  • šikovné absolventy si zaučíme
  • znalost programování řídících systémů výhodou

Nabízíme

  • pro absolventy skvělou karierní šanci
  • odpovídající mzdu
  • možnost získat jedinečné zkušenosti (zaučíme vás v oblasti technologií)
  • bohaté finanční odměny
  • příspěvek na dojíždění
  • fajn kolektiv a prostor pro seberealizaci
  • zajímavou technickou pracovní pozici

  • místo výkonu práce: max 20 minut od Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis