Obchodní konzultant (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Turnov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nebudeme po Vás vyžadovat plnění žádných obchodních cílů, jen příjemné vystupování a poskytnutí péče o stávající a nové zákazníky. Stačí, když se trochu orientujete například ve stavebnictví a jste člověk, kterého hledáme!

Obsazujeme: Obchodní konzultant (35-40.000 Kč)

Náplň práce

  • zpracování nových obchodních nabídek
  • zpracování vzniklých objednávek a realizací
  • poskytnutí zákaznického servisu naším stávajících i novým klientům
  • příprava cenové nabídky
  • podpora obchodního manažera
  • dohled nad průběhem objednávky

Požadujeme

  • orientaci v oblasti stavebnictví nebo strojírenství
  • příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost MS office
  • praxi z oblasti zákaznického servisu nebo obchodu výhodou

Nabízíme

  • super mzdu, která se neváže na plnění KPI nebo obchodních cílů
  • příjemné pracovní prostředí bez stresu
  • pracovní místo vhodné jak pro muže tak i pro ženy
  • TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • pracovní místo je vhodné i pro osoby bez praxe
  • plně vás zaškolíme

  • místo výkonu práce: cca 15-20 minut z Turnova

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis