Elektrotechnik (28-39.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste zkušený elektrotechnik a hledáte změnu zaměstnání, které Vám dá nové možnosti?
Ryze česká společnost rozšiřuje svůj tým a hledá právě vás!

Přijde Vám nabídka lákavá a chcete se dovědět více informací?

Pak neváhejte a zašlete nám svůj aktuální životopis!

ELEKTROTECHNIK (28-39.000 Kč)

Náplň práce

  • návrh konceptu jednoúčelových automatů - elektro část
  • výroba, zapojení, osazení elektro dílu stroje
  • vypracování dokumentace a schémat zapojení
  • tvorba výkresové dokumentace

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického zaměření - ideálně elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • znalost vytváření schémat el. zapojení
  • vyhlášku č. 50/1978 Sb.

Nabízíme

  • služební notebook a mobilní telefon
  • bonusy
  • týden dovolené navíc
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost služebních cest do zahraničí

  • místo výkonu práce: cca 15 km od Třebíče

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis