Výrobní inženýr junior (od 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 38 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technicky zdatní a disponujete znalostmi procesů výroby? Máte povědomí o procesním inženýrství a strojních technologiích? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pokud ano, jste to právě Vy, koho hledáme na pozici VÝROBNÍ INŽENÝR v Hradci Králové? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu na pozici:

VÝROBNÍ INŽENÝR JUNIOR (OD 38.000 KČ)

Náplň práce

  • spolupráce při zavádění nových projektů do výroby
  • optimalizace a zefektivňování výrobních procesů
  • podílení se na instalacích strojních zařízení
  • sledování výrobních kapacit a návrhy na zlepšení
  • úzká spolupráce s technology, kvalitou a výrobou

Požadujeme

  • SŠ/VŠ elektrotechnického zaměření
  • znalost anglického jazyka nutná
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • znalost nástrojů procesního inženýrství
  • technická zdatnost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • dovolená navíc, závodní stravování
  • zaškolení - co nebudete umět, Vás rádi naučíme
  • místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis