Seřizovač a strážce výrobního plánu (28-32.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Nemáš rád stereotyp? Chceš zajímavou a rozmanitou práci? Nevadí ti pracovat ve směnném provozu a rád budeš předávat své znalosti i svým kolegům? Právě tebe hledáme!

SEŘIZOVAČ A STRÁŽCE VÝROBNÍHO PLÁNU (28-32.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění plynulé výroby a plnění plánu, spolu s mistrem
  • Výměna a pravidelná údržba vstřikovacích forem
  • Nastavování parametrů vstřikolisů
  • Zaučování operátorů

Požadujeme

  • Ochotu pracovat ve směnném provozu
  • Parťáka, který se chce rozvíjet a učit nové věci
  • Týpka, co nemá rád stereotyp a uvítá rozmanitou práci
  • Odvahu předávat své znalosti ostatním

Nabízíme

  • Za svou práci dostaneš včas a dobře zaplaceno
  • Odborné vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění
  • Výhodné volání Vodafone
  • Bonusy za výsledek

  • Místo výkonu práce: Liberecko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
400 01 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Nikola Benešová
Tel.: +420775787077
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis