Elektromechanik strojů - 1 směna (28 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Břeclav, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní příležitost? Vyznáte se výrobních strojích? Máte k tomu ještě elektro vyhlášku? Nepromarněte svou šanci a zašlete mi životopis!

Nadnárodní výrobní společnost hledá kolegu na pozici:

ELEKTROMECHANIK STROJŮ - 1 SMĚNA (28 - 35.000 KČ)

Náplň práce

  • provádění preventivní údržby strojů
  • akutní opravy linek a strojů
  • práce na zlepšování fungování strojů
  • diagnostika poruch a jejich nápravy
  • komunikace s kolegy napříč výrobou

Požadujeme

  • vzdělání v elektro oboru
  • praxe na obdobné pozici
  • Vyhláška 50/1978 §6
  • orientace v elektro a strojní dokumentaci

Nabízíme

  • bonusy a prémie
  • dovolenou navíc
  • příspěvek na stravování, penzijní pojištění a dojíždění
  • zvýhodněný mobilní tarif
  • firemní akce

  • lokalitu Hustopeče

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Natálie Stará
Tel.: +420775787341
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis