Pracovník na přepážce strojírenství (25 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti s komunikací se zákazníky a poradenskou činností. Jste vstřícní a ochotní naslouchat? Baví Vás rozšiřovat si povědomí v oboru strojírenství?

Pokud je Vaše odpověď třikrát ano, pak hledáme právě Vás!

Úspěšná česká společnost hledá do svých řad: Pracovníka na přepážku - strojírenství

Náplň práce

  • Komunikace, prodej a obsluha zákazníků.
  • Skladová evidence materiálu.
  • Zodpovědnost za chod skladu.
  • Kontrola správnosti dokumentů.
  • Vychystávání, naskladnění, označení materiálu.
  • Správa dokumentů.

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání (technické zaměření výhodou).
  • Praxi na obdobné pozici.
  • Základní znalost práce s PC (MS Excel a Word).
  • Orientaci v technické dokumentaci.
  • Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, komunikativnost.

Nabízíme

  • Pozice vhodná pro muže i ženy.
  • Práci pro stabilní českou společnost.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Stravenky.
  • Zaškolení.
  • Nástup dohodou (možný ihned).
  • Pracoviště: centrum Brna.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4065174  Datum zveřejnění: 20.4.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc