Kvalitář s volnými víkendy 25.000Kč + bonusy

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi čerstvě po škole a rád bys začal pracovat jako Kvalitář? Umíš to s počítačem a nevadí ti práce na 3 směny s volnými víkendy? Pokud ano, tak hledám právě tebe!

Náplň práce

  • Pravidelné kontroly a provádění zkoušek (metalografická, zkouška tvrdosti)
  • Odebírání vzorků
  • Dodržování plánů zkoušek
  • Vedení záznamů ze zkoušek

Požadujeme

  • Práce ve 3 směnném provozu
  • Uživatelská znalost PC
  • Pečlivost, samostatnost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Plat 25.000Kč + bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Pracoviště kousek od centra Brna
  • Čtvrtletní bonusy
  • Příspěvky na stravování
  • Ochucené nápoje na pracovišti zdarma
  • Firemní akce a různé dárkové balíčky

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4065687  Datum zveřejnění: 20.4.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.