Strojírenský technik - světoběžník ( 38-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 38 000 - 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti v oboru obrábění, technický background a angličtinu na komunikativní úrovni? Hledáte zajímavé zaměstnání s možností seberealizace a zároveň byste se rádi podívali za hranice? Pak je tu příležitost právě pro vás!

Nadnárodní strojírenská společnost, špička ve svém oboru, hledá posilu do svého týmu na pozici:

STROJÍRENSKÝ TECHNIK - SVĚTOBĚŽNÍK ( 38-45.000 Kč)

Náplň práce

  • technický servis u zahraničních klientů
  • podpora při zavádění nových výrobků
  • provádění zkoušek u zákazníků a navrhování technických řešení
  • vyhledávání nových zákazníků
  • podpora a poradenství obchodnímu týmu
  • spolupráce s oddělením obchodu

Požadujeme

  • vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost angličtiny (denní použití)
  • praxe v oblasti obrábění
  • znalost MS Office
  • znalost CAD/CAM a programování CNC výhodou
  • Řp sk. B
  • ochota k zahraničním cestám

Nabízíme

  • ohodnocení respektující úroveň znalostí a dovedností
  • kariérní růst
  • možnost poznat svět :)
  • prémie ve výši 20%
  • dovolená 5 týdnů a 3 sickdays
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Šumpersko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Irena Holá
Tel.: +420775787777
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis