Nástrojař pro betelnou fabriku až 48.000 Kč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 34 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Dobrého dňa tým, co hledajů a nenacházajů...Nezůfajte, su tu já - AC?
Kocháte sa kytičkama a tuze rádi sa vrtáte v zemi??? Tak to mosíte na zahradu. My totiž sháňáme Nástrojařa do lisovně kovů!

Zajímá ťa to?? Tak si dělaj fajky za každé ,,JASNÉ"

Náplň práce

  • Sháňáš prácu na severu Štatlu?
  • Si kořeň, co má za sebů strojárnu?
  • Nemáš lachtaní ruky, umíš neco rozložit a složit, bez teho, aby ti neco ostátlo, a bude to fungovat?
  • Si pintlichář?
  • Podobnů prácu už máš za sebů?
  • Si taký frajer, co bez žgryndů rube 12tky?
  • Kolik máš fajek?? 7?? Tak sa eště nauč počítat, ten kerý má 6 pokračuje...

Požadujeme

  • A co bys dělál???
  • Mosíš byt kamoš s naším MISTREM, bo ten nejni MISTREM enem že si dobře stůpl.
  • Mosíš umět naše stroje vyglančit, nablyščit a poštělovat, aby šlapaly echtovnějš, než Švýcarovy hodiny a keď sa neco zláme poléčíš to
  • Nemine ťa technické papírování, ale po tem všem, už je to brnkačka.

Nabízíme

  • A co od nás možeš čakat?
  • Výplatu 35-48tis, podle teho, jaký frajer v oboru si.
  • Přihrneme 30tis, pokáď sa osvědčíš
  • Měsíců je 12, ale výplat 13 - betelné ne?
  • Do práce sa zadarmo nejezdí, možeš dostat aj 2500,- ať netratíš
  • Budeš potřebovat orazit? - máš na to 25 dňů
  • Pokáď budeš na značkách, jak máš, možeš sa těšit na bonuse
  • Budeš makat vícej, než mravenec Ferda - všimnem si teho
  • Máme tu vývařovnu - hlady nebudeš
  • Udržuješ sa fit? Také sa snažíme
  • Je to tu echtovní, vyglančené a isto zapadneš
  • Smlůva o práci nejni OD-DO
  • Přestaň čučet a začni volat!

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Vladimíra Marková
Tel.: +420778779756
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis