Telefonní konzultant (33-45.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 33 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste komunikativní člověk a máte tah na branku? Jste zaměřen na výsledky a chcete propojovat firmy s kandidáty? Baví Vás obchod a rád/a telefonujete?

Výborně, hledám člověka k sobě do týmu na pozici

TELEFONNÍ KONZULTANT (33-45.000 Kč)

Náplň práce

  • telefonní hovory s kandidáty na dané pozice
  • aktivní vyhledávání kandidátů
  • péče o stávající firmy, akvizice nových
  • vystavování inzerátů

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • základní znalost anglického jazyka
  • zkušenost s plněním plánů a norem
  • ideálně praxe z callcentra, realitní činnost, prodej, finanční poradenství, prodej

Nabízíme

  • fixní plat + prémie
  • dovolená navíc
  • sick days
  • pružná pracovní doba
  • stravenkový paušál

  • lokalitu: Brno centrum

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Nikol Náhlá
Tel.: +420775787237
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis