Aplikační vývojář (40-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Chcete uplatnit své nápady? Orientujete se v Delphi / Lazaru? Tak nám ihned pošlete životopis a získejte práci jako APLIKAČNÍ VÝVOJÁŘ!

Náplň práce

  • Vývoj a údržba PC aplikací pro LCD/LED panely, vyvolávací systémy, tabule
  • Práce s IP stackem (HTTP(s) / TCP / UDP, server / klient)
  • Práce v Delphi / Lazaru se základními datovými strukturami typu INI, JSON, XML
  • Spolupráce v malém týmu

Požadujeme

  • Orientace v prostředí Delphi / Lazarus
  • Výhodou jsou zkušenosti s GUI aplikacemi
  • Orientace v datových strukturách INI, JSON, XML
  • Praxe s bity, bajty, řetězci s různým kódováním znaků
  • Znalost OS Windows

Nabízíme

  • Možnost uplatnit vlastní nápady při řešení zakázek
  • Stravenkový paušál
  • 25 dní dovolené
  • Možnost školení, vzdělávání
  • Parkování
  • Neformální prostředí firmy
  • Smlouvu na dobu neurčitou s nástupem ihned / IČO

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michal Kováč
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4073126  Datum zveřejnění: 3.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc