Personalista/ka (28 - 30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste člověk se zkušenostmi z interního HR a chcete se dál realizovat v prosperující společnosti? Hledáte samostatnou a pestrou práci? Pak je tato nabídka určená právě Vám!!!

Výrobní společnost působící na jihu Moravy hledá do svých řad zkušeného kolegu/kolegyni na pozici: PERSONALISTA/KA!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za HR procesy
  • Realizace náboru - vedení VŘ, komunikace s personálními agenturami
  • Komunikace s externí mzdovou účtárnou
  • Zaškolování zaměstnanců
  • Správa HR dokumentace (pracovní smlouvy, dodatky, ukončení PP)

Požadujeme

  • Min. SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti HR výhodou
  • Znalost anglického jazyka výhodou
  • Znalost zákoníku práce a HR procesů výhodou
  • Výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • Zázemí stabilní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned

  • Místo výkonu práce: Moravský Písek

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michal Kováč
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4073127  Datum zveřejnění: 3.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc