IT Analyst(up to 80.000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chceš pracovat v malé společnosti s velkou budoucností? Chceš stát u zrodu nového a unikátního projektu? Pro skvělý tým, který pracuje na vývoji aplikaci z oboru pojišťovnictví, hledám posilu. Pokud jsi IT analytik s praxi, tak už na nic nečekej a zašli své CV!

Budu se těšit na reakci:
SENIOR IT ANALYTIK (až 80.000 Kč)

Náplň práce

  • Budeš pracovat nad novým systémem z oboru pojišťovnictví.
  • Navrhovat řešení pro implementaci novinek.
  • Komunikovat s členy týmu a přicházet s nápady pro automatizaci procesů.

Požadujeme

  • Praxi na obdobné pozici.
  • Základy SQL se nám budou hodit.
  • Angličtinu na úrovni čtení technické dokumentace.
  • Proaktivní přístup k práci a komunikační dovednosti.

Nabízíme

  • Kromě práce v menším, ale dynamickém kolektivu rádi nabídneme:
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stravenky a Multisport kartu
  • Penzijní připojištění
  • Možnost profesního růstu
  • A spoustu dalších výhod :)

  • Místo výkonu: Praha 4

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis