Pracovník v logistice - časová flexibilita (25-30.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Olomouc, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 25 000 - 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jsi časově flexibilní a nebaví tě sedět na jednom místě? Máš praxi s vysokozdvihem a nebojíš se sednout do dodávky a jet k zákazníkovi? Pak tě potřebujeme! Jsme rozvíjející se firma na Olomoucku a hledáme super parťáka, který s námi podpoří náš business :).

Pošli nám svůj životopis!

PRACOVNÍK V LOGISTICE - ČASOVÁ FLEXIBILITA (25-30.000 Kč)

Náplň práce

  • Sám si naložíš zboží paleťákem
  • Odvezeš ho k zákazníkovi
  • Pokecáš se zákazníkem o zboží :)
  • Nebudou tě čekat jen krátké cesty, sem tam si zajedeš i na druhou stranu republiky

Požadujeme

  • Zkušenosti s vysokozdvihem, pokud máš průkaz VZV, máš výhodu :)
  • Samostatnost a selský rozum
  • Časovou flexibilitu a ochotu jezdit k zákazníkovi

Nabízíme

  • Práci v rostoucí mezinárodní společnosti
  • Pokud budeš šikovný, můžeš si vydělat mnohem více
  • Pružnou pracovní dobu
  • Sick days
  • Možnost vzdělávacích kurzů ve společnosti
  • Fajn partu v neformálním prostředí :)

  • Místo výkonu práce: Olomoucko

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu olom[email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Julie Wavříková
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis