Elektroinženýr (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte vzdělání v oblasti elektrotechniky? Pracujete rád na vývoji a testování?

Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici
ELEKTROINŽENÝR (30-40.000 KČ).

Zašlete mi Váš životopis a získejte více informací.

Náplň práce

  • Práce s různými přístroji a nástroji (zdroje, data loggery, multimetry, osciloskopy, měřiče izolačního odporu, EMC testery aj.)
  • Výstupy a práce se SW od National Instruments
  • Vyhodnocení naměřených dat
  • Zpracované protokoly ze zkoušek
  • Řízení vlastních projektů a spolupráce s ostatními týmy při komplexnějších vývojových projektech

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku
  • Vyhláška 50/78 Sb. §6 (možnost obnovení), ŘP sk. B
  • Angličtina na středně pokročilé úrovni
  • Po zaučení samostatně a pečlivě zvládat zadané úkoly

Nabízíme

  • Jazykové kurzy v průběhu pracovní doby
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • 4 týdny dovolené

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Chodníčková
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis