Reagujte bez životopisu

Řidič VZV v Brně na jednu směnu (24500)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 22 400 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Tě práce s VZV a jsi pečlivý? Rád bys pracoval na jednu směnu? Vyznáš se trochu v kotlech a v kompresorech? Pokud ano, pošli mi životopis a já se ozvu zpět!

Náplň práce

  • navážení materiálu ke strojům
  • manipulace hlavně s VZV a i s jinými druhy vozíků
  • pravidelná kontrola kotlů, kompresorů
  • vedení příslušné dokumentace a odpadového hospodářství

Požadujeme

  • min SOU
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • VZV v malíku, průkaz – můžeme obnovit, pokud je výhodou
  • zkušenost s kontrolou činnosti kotlů a kompresorů
  • manuální zručnost

Nabízíme

  • 25 dovolené
  • docházkový bonus 3 000 Kč (vyplácen čtvrtletně, nárok po ZD)
  • měsíčně bonus za dobře odvedenou práci
  • příspěvek na penzijko nebo životko nebo volnočasové aktivity
  • příspěvek na stravování,
  • příspěvek na svatbu, na dovolenou, půjčky
  • různé výroční odměny
  • tarif i pro rodinné příslušníky
  • vánoční odměny na dárky
  • pokud něco vymyslíš, dostaneš odměnu

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis