Specialista vývoje (31-45 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 31 500 - 37 000 Kč/měsícOdměny/bonusy, 13. plat, 14. plat, 15. plat
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Disponujete vysokoškolským vzděláním technického zaměření? Jste kreativní člověk, který rád vymýšlí nová vylepšení a posouvá tak kvalitu a funkčnost výrobků? Hovoříte anglickým jazykem? Chcete svou kariéru rozvíjet u stabilní mezinárodní společnosti? Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Výrobní společnost, špička ve svém oboru nemající v České Republice konkurenci, hledá do svého týmu nového parťáka na pozici:

SPECIALISTA VÝVOJE (31-45 000 KČ)

Náplň práce

  • vedení projektů a týmu spolupracovníků
  • komunikace se zákazníky, dodavateli, sesterskými společnostmi, kolegy
  • podpora výrobních procesů (vývojová činnost, zlepšování, úpravy dokumentace)
  • technická podpora sesterských závodů v zahraničí
  • návrh a příprava prototypů, jejich testování
  • spolupráce na uvádění technologií do provozu
  • práce v produktovém a projektovém týmu

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického zaměření (strojírenství)
  • samostatnost, logické myšlení, orientace ve výkresové dokumentaci
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • řidičský průkaz sk.B
  • znalost práce na PC - MS Office, AUTOCAD, Inventor
  • chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem
  • aktivní a tvůrčí přístup k práci

Nabízíme

  • ubytování v případě relokace
  • práci ve stabilní firmě se zahraničním zázemím
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc nad rámec zákoníku práce, den zdravotního volna
  • dotované stravování/stravenky
  • finanční příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • výhodné mobilní tarify
  • úrazové a penzijní připojištění
  • systém zaměstnaneckých výhod Cafeteria Benefity Café

  • Místo výkonu práce: Vsetín

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis