HW Spesialist (45.000 - 85.000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Praha, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví Vás pracovat na návrhu, vývoji a designu HW produktů? Oblast elektrotechniky Vám není cizí? Porozumíte anglickému jazyku? Pak jste přesně ten člověk, kterého hledáme!

Technicky založená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici:

HW SPECIALIST (45.000 - 85.000 CZK).

Budu se těšit na Váš životopis :)

Náplň práce

  • Vývoj a návrh HW (návrh obvodů a plošných spojů).
  • Implementace do stávajících produktů nejnovější technologie.
  • Podíl na vývoji prototypů.
  • Vytváření technické dokumentace.
  • Komunikace s kolegy z SW vývoje a s dodavateli.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání v elektrotechnickém nebo IT oboru.
  • Znalost HW, nejlépe zkušenost s EAGLE/ FUSION 360.
  • Zkušenost s pájením se bude hodit.
  • Anglický jazyk na úrovni porozumění odborných textů.
  • Analytické myšlení a důraz na kvalitu bereme jako samozřejmost.

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba.
  • Možnost vzdělávacích kurzů.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Kafeterie.
  • Teambuildingové akce.
  • Práce s nejnovějšími technologiemi.
  • Možnost osobního rozvoje.

Místo výkonu práce: Praha

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis