Avionik Praha-východ (až 36 000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Klecany, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 28 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Láká Vás práce v letectví a máte SŠ/VŠ vzdělání v tomto oboru? Jste absolventem nebo již máte zkušenosti jako letecký mechanik/avionik?

Pak využijte svou příležitost a pošlete mi svůj životopis!

Česká výrobní společnost hledá posilu na pozici:

AVIONIK Praha-východ (až 36 000 Kč)

Náplň práce

  • Výměna a testování jednotlivých komponentů v oblasti elektro, radionavigace a dalších přístrojů
  • Kontrola funkčnosti systémů
  • Spolupráce při vývoji prototypových letounů a provádění funkčních zkoušek
  • Opravy závad zjištěných při funkčních zkouškách

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v oboru letecký mechanik/letecký mechanik - avionik.
  • Ochotu cestovat - možnost práce v zahraničí.
  • Zkušenosti na obdobné pozici.
  • Ochotu a schopnost se učit novým věcem.

Nabízíme

  • Pravidelné měsíční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky a možnost stravování v areálu společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Práce na 1 směnu
  • Možnost využit firemní ubytování
  • Možnost cestování
  • Nástup možný IHNED (nebo dle dohody).

  • Místo výkonu práce: Praha-východ (dojezdová vzdálenost z Prahy cca 20 minut)

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha 8
Poslat společnosti životopis

ID: 4078579  Datum zveřejnění: 11.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc