Manažer kvality (80-100.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Liberec, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 80 000 - 100 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do výrobní společnosti hledáme zkušeného MANAŽERA KVALITY (80-100.000 Kč)! Máte zkušenosti na stejné pozici a hledáte novou pracovní výzvu? Zašlete nám Váš životopis ještě dnes a zúčastněte se výběrového řízení na pozici MANAŽER KVALITY (80-100.000 Kč)

Náplň práce

  • zodpovědnost za systém jakosti
  • vedení oddělení kvality a metrologie
  • rozvoj postupů a norem
  • komunikace a jednání se zákazníky
  • řízení zákaznických reklamací
  • odpovědnost za audity

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • pokročilou znalost anglického jazyka
  • znalost standardů IATF 16949, VDA 6. 3, VDA 6.5 + informační systémy VW pro řízení kvality
  • aktivní užívání MS Office

Nabízíme

  • přátelské prostředí a otevřenou komunikaci
  • 5 týdnů dovolené
  • zajímavý zaměstnanecké benefity
  • flexibilní pracovní dobu

  • Lokalita: Turnov

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Špitálské náměstí 3517/1a
40001 Ústí nad Labem
Poslat společnosti životopis