NC obráběč

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Třebíč, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Jste technický typ? Máte praxi jako obráběč kovů? Chcete se dále zdokonalovat a působit v perspektivní firmě? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • obsluha horizontální vyvrtávačky W 160 NC, horizontálního obráběcího centra: DOOSAN NHP 8000
  • obrábění dílů dle výkresové dokumentace
  • nastavování, obsluha stroje
  • stanovení pracovních postupů, prostředků metod
  • kontrola a měření přesnosti opracování obrobků
  • seřízení obráběcího stroje na požadované tolerance
  • určení parametrů řezu, sestavení nástrojů a materiálu

Požadujeme

  • výuční list / SŠ – strojírenského zaměření
  • znalost čtení technické dokumentace
  • zdravotní způsobilost

Nabízíme

  • zázemí stabilní strojírenské společnosti
  • kafeterii
  • příspěvek na stravování, na dopravu, na vzdělávání
  • závodní jídelnu
  • osobní a profesní rozvoj
  • kurz angličtiny

  • lokalitu: Třebíčsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4079084  Datum zveřejnění: 11.5.2021