Referent zákaznického oddělení s AJ + NJ (od 29.000,- Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 29 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pakliže mluvíš německy i anglicky, máš možnost dostat se do výběrového řízení mezinárodní společnosti, která je jednou za špiček v oboru cestovního ruchu.

Tahle pozice je velmi důležitá napříč celou společností. Našim klientům budeš jakousi pravou rukou v případě, že budou chtít např. rezervaci, její změnu, či budou mít jiný požadavek v rámci cestování s námi.

Tohle místo Tě dostane mezi fajn partu lidí, můžeš cestovat se zajímavými slevami po celém světě, pracovní doba je směnná, takže si můžeš svůj čas plánovat a co víc, nabízí i možnost vykonávat tuhle práci zcela z pohodlí Tvého domova.

Ozvi se, chyť svoji šanci na rozjezd kariéry.

Náplň práce

  • komunikace s německy hovořícími zákazníky
  • vyřizování dotazů klientů
  • zadávání a správa dat v interním systému
  • společnostmi
  • reporting

Požadujeme

  • středoškolské vzdělání
  • dobrou znalost německého jazyka slovem i písmem
  • aktivní znalost anglického jazyka
  • schopnost empatie ke klientovi, dobré vyjadřovací schopnosti a trpělivost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • měsíční odměny
  • příspěvek na dovolenou
  • možnost trvale vykonávat práci z domova
  • stravenky
  • nástup: červenec 2021

  • místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis