Zpracovatel objednávek s Aj-Brno

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte alespoň částečnou praxi v oblasti dodavatelského řetězce? Komunikace v AJ pro Vás není překážkou a rádi byste si vydělali slušné peníze? Tak mi pošlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici:

ZPRACOVATEL OBJEDNÁVEK S AJ-BRNO

Náplň práce

  • Kompletní zpracování zákaznických objednávek
  • Koordinace zakázek s přislušnými odděleními
  • Koordinace chybějících či vadných dílů
  • Dodržování BOZP, PO
  • Práce v ERP a podobných systémech
  • Spolupráce s ostatními útvary společnosti

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Alespoň krátkou praxi v oblasti "Supply chain"
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (i psané)
  • Zkušenosti s ERP systémy výhodou
  • Dynamickou osobnost s odolností vůči stresu

Nabízíme

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pružná pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost práce v nadnárodní společnosti
  • Práci s nejnovějšími technologiemi
  • Možnost osobního rozvoje
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na pojištění
  • Možnost jazykových kurzů
  • Práci v čistém a moderním prostředí
  • Možnost občasné práce z domova

  • Místo výkonu práce: Brno

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4081110  Datum zveřejnění: 14.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.