Kontrola kvality - jen ranní směna (25-27.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 25 000 Kč/měsíc13.mzda, příspěvek na volný čas
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Do kmene společnosti hledáme kvalitáře jen na ranní směnu. Máte už zkušenost například s vizuální kontrolou? Umíte pracovat s technickou dokumentací?

Zašlete svůj životopis na [email protected]
KVALITÁŘ DO KMENE - JEN RANNÍ SMĚNA (25-27.000 Kč)

Náplň práce

  • vstupní, mezioperační a konečná kontrola (pozice dle zařazení)
  • měření dílů a dokumentace výsledků
  • práce s měřícími přístroji
  • uvolňování náběhů výroby

Požadujeme

  • uživatelská znalost PC
  • praxi v výrobní společnosti
  • orientace ve výkresové dokumentaci - VÝHODOU
  • pečlivost, spolehlivost, pracovitost, flexibilita

Nabízíme

  • práci JEN NA RANNÍ směnu v délce JEN 7,5 HOD!
  • VÍCE NEŽ 25 DNÍ DOVOLENÉ
  • příjemné a čisté pracovní prostředí
  • pololetní odměny
  • možnost zvýhodněné dovolené na horách
  • příspěvek na volnočasové aktivity

  • místo výkonu práce: Plzeň město, dostupné MHD

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis