Absolventi Olomoucký kraj (od 26.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Šumperk, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 26 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Pro naše partnery v rámci Olomouckého kraje hledáme absolventy technických oborů. Zaměstnání do kmene společností!

Pošlete mi Váš životopis a probereme spolu všechny možnosti!

Náplň práce

  • nástrojař
  • obráběč kovů
  • zámečník / svářeč
  • lakýrník

Požadujeme

  • výuční list / maturitní vysvědčení
  • chuť k práci

Nabízíme

  • mzdu dle zkušeností a dovedností
  • pracovní smlouvu přímo s konkrétní firmou
  • benefity - dle konkrétního zaměstnavatele

  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc
Poslat společnosti životopis

ID: 4083425  Datum zveřejnění: 18.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc