Manažer projektového týmu ve výrobě (80-115.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 80 000 Kč/měsíc13.mzda a další finanční odměny.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenost s vedením zaměstnanců a k tomu zkušenost s vedením projektů ve výrobě? Mluvíte německým jazykem v ideálním případě ovládáte i angličtinu?

Buďte mezi prvními a reagujte zasláním životopisu!
MANAŽER PROJEKTOVÉHO ODDĚLENÍ VE VÝROBĚ (80-115.000 KČ)

Náplň práce

  • řízení projektového týmu
  • celková zodpovědnost a organizace projektů
  • dohled nad plněním cílů a dodržování termínů
  • kompletní zaštítění náběhu nových zakázek do výroby
  • zodpovědnost za náběhy nových projektů

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání
  • zkušenost s vedením týmu
  • zkušenost z výrobního prostředí v oblasti projektů
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní
  • odolnost vůči stresu

Nabízíme

  • SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL I K OSOBNÍM ÚČELŮM
  • 25 dní dovolené
  • možnost jazykových kurzů
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • další bohaté finanční bonusy a prémie
  • vzdělávání, jazykové kurzy
  • závodní stravování

  • místo výkonu práce: Okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň
Poslat společnosti životopis