Elektrikář s výjezdy po ČR (32 - 38.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 32 000 Kč/měsícbonusy, prémie
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektro vzdělání a praxi v oboru? Baví Vás cestování a jste časově flexibilní? Rádi byste získali různorodou práci ve stabilní společnosti? Pak je tato pozice právě pro Vás!

Úspěšná, stabilní společnost hledá do svého týmu posilu na pozici:

ELEKTRIKÁŘ S VÝJEZDY (32 - 38.000 KČ)

Náplň práce

  • Montáž a instalace el. zařízení
  • Diagnostika závad
  • Komunikace se zákazníky a kolegou v týmu
  • Cestování po republice
  • Pozice je vhodná pro šikovné absolventy

Požadujeme

  • SOU/SŠ vzdělání, obor elektro
  • Praxi na obdobné pozici - výhodou
  • Manuální zručnost a chuť učit se nové věci
  • Platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 6
  • Platný ŘP Sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

  • Práci na HPP ve stabilní společnost
  • Dovolená navíc
  • Stravenky
  • Diety
  • Profesní růst, firemní kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy

  • Místo výkonu práce: Plzeň s výjezdy po celé ČR

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4085068  Datum zveřejnění: 19.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 32 000 Kč/měsíc