Úklid: Náchod (DPP)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Náchod, Česko
  • Druh pracovního poměru: na dohodu (brigády)

Základní informace

Přijmeme nové pracovníky na úklid v OD Kaufland v Náchodě

Čeká na vás práce v menším příjemném kolektivu.

Náplň práce

  • úklid veřejných prostor jako jsou toalety, chodby, vstupy

Požadujeme

  • čistý rejstřík trestů
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • vstřícné chování
  • nástup ihned

Nabízíme

  • mzdu 90 Kč/hodinu
  • spolupráci na DPP
  • pracovní dobu 16:00 - 21:00
  • korektní jednání a precizní zaučení

  • místo výkonu práce: OD Kaufland v Náchodě
  • pozice je vhodná i pro zdatné důchodce

Podrobnější informace u pohovoru. Kontaktujte na tel. čísle 725 677 254 (či 545 218 533) nebo na emailu [email protected]

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis

ID: 4085819  Datum zveřejnění: 20.5.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.