Reagujte bez životopisu

Programátor PLC (35-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Turnov, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 35 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Náplň práce

  • Programování aplikací
  • Uvádění do provozu
  • Servis

Požadujeme

  • Obecná znalost prvků automatizační techniky, orientace v elektro. a pneu. schématech
  • Zkušenosti s programováním PLC siemens S7 S-1200 (TIA Portal, WinCC)
  • Alespoň pasivní znalost angličtiny pro práci s návody a datasheety
  • Vzdělání v oblasti elektro, proškolení dle vyhlášky 50 na §6 zařídíme
  • Středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Flexibilita

Výhodou:

  • Znalost bezpečnostních prvků SICK (programování bezp. systémů Flexisoft)
  • Projektantské práce a úpravy v EPLANu
  • Zkušenosti s kamerovými senzory
  • Obecné znalosti průmyslových sběrnic a PC síti

Nabízíme

  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Práce v jedné směně
  • Nadstandardní finanční ohodnocení
  • Možnost dále se vzdělávat
  • Možnost individuálních benefitů
  • Příspěvek na dopravu, stravování i ubytování

  • Místo výkonu práce: okres Semily

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno
Poslat společnosti životopis