Teamleader disponentů s AJ i NJ (45-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 45 000 Kč/měsíc13.mzda, náborový bonus.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte přehled v logistice a zkušenost se zákaznickým servisem? Máte zkušenost s vedením menšího týmu disponentů?

Hledáme: TEAMLIEADER DISPONENTŮ S AJ I NJ (45-55.000 Kč)

Náplň práce

  • plánování a organizace objednávek dle potřeb klienta
  • vedení menšího týmu disponentů
  • pravidelná komunikace s klientem ohledně jeho potřeb
  • dohled nad včasným plněním zakázek
  • reporting výsledků a stavu objednávek

Požadujeme

  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost v oblasti dispozic/ logistiky či zákaznického servisu
  • pokročilou znalost anglického i německého jazyka
  • dobrou znalost MS EXCEL (výpočty, kont.tabulky)

Nabízíme

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • plně hrazené přesčasy
  • kafeterie a další bonusy pro rekreaci

  • místo výkonu práce: cca 15 minut v okolí Plzně

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis