Operátor výroby 30. – 35.000 Kč + 25.000 Náborový příspěvek

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Žďár nad Sázavou, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve stabilní české firmě? Chcete být součástí výrobního procesu a mít plat 30.000Kč?
Pak neváhejte a napište nám!

Náplň práce

  • Manuální montáž výrobků
  • Obsluha a údržba strojů
  • Práce ve 3směnném provozu s volnými víkendy
  • Pozice je vhodná pro muže vzhledem ke zvedání těžkých břemen

Požadujeme

  • Výuční list nebo maturitu
  • Minimálně 1 rok praxe z výroby
  • Spolehlivost a smysl pro přesnost

Nabízíme

  • Plat 30.000 – 35.000 Kč
  • Náborový příspěvek 25.000Kč
  • Možnost ubytování
  • 25 dní dovolené
  • Stravování ve firemní jídelně – oběd za 20Kč
  • Zvýhodnění telefonní tarif
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Příspěvek na relaxační a sportovní aktivity

  • Místo výkonu práce: Nové Město na Moravě

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Michaela Murlová
Tel.: +420773799241
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis