Specialista HSE Praha-východ

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hlavenec, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete být zodpovědný za identifikování a řízení bezpečnostních rizik ve výrobní společnosti? Bezpečnost na pracovišti je pro Vás jasnou prioritou? Domluvíte se anglicky s vedením společnosti?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní rostoucí výrobní společnost hledá posilu do svého týmu:

SPECIALISTA HSE Praha-východ

Náplň práce

  • zabezpečení výrobních budov z hlediska bezpečnosti
  • návrhy koncepčních řešení pro bezpečnost na pracovišti
  • vyhledávání možných bezpečnostních rizik na pracovišti a jejich předcházení
  • provádění pravidelných kontrol a auditů v oblasti bezpečnosti pracoviště
  • zodpovědnost za protipožární opatření, komunikace se servisními techniky
  • řešení případných krizových situací a havárií
  • spolupráce s příslušnými orgány
  • komunikace s ochrankou budov

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • vzdělání nebo praxi v daném oboru
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • samostatnost, pečlivost

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • sick days
  • občasný home office
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • možnost školení a dalšího vzdělávání

  • termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Pobřežní 620/3
186 00 Praha

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4088535  Datum zveřejnění: 25.5.2021