Technik údržby (30 - 33.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hodonín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte strojírenské vzdělání a alespoň krátkou praxi v tomto oboru? Baví Vás vymýšlet nová řešení? Hledáte práci v perspektivní společnosti, která nabízí zajímavé benefity? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

Mezinárodní společnost působící na Hodonínsku přijme do svého týmu šikovnou posilu na pozici TECHNIK ÚDRŽBY (30 - 33.000 KČ)!

Náplň práce

  • Úzká spolupráce s oddělením údržby při odstraňování poruch
  • Uvolňování procesů dle svých pravomocí
  • Komunikace s laboratoří při přípravě vzorků
  • Operativní řešení technických problémů

Požadujeme

  • Dokončené SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření
  • Krátkou praxi na obdobné pozici
  • Týmového ducha
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Nebát se pracovat na 3 směny
  • Co nebudete znát, to Vás naučíme

Nabízíme

  • Pozici, na které se nudit nebudete
  • Týden dovolené
  • Závodní stravování
  • Pečlivé proškolení
  • Pravidelnou mzdu a další bonusy
  • Jazykové kurzy
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Lokalita: Hodonínsko

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis