Programátor robotů s výjezdy (35-55.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Kuřim, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 35 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte elektrotechnické či technické vzdělání? Máte praxi v oblasti robotiky? Chcete v rámci práce cestovat po Česku a Slovensku?
Tak nám zašlete životopis a získejte práci jako PROGRAMÁTOR ROBOTŮ S VÝJEZDY!

Náplň práce

  • Servisní práce na robotických zařízeních
  • Instalace u zákazníků a komunikace s nimi
  • Výjezdy v rámci ČR a SR
  • Tvorba / úprava programů robota
  • Komunikace s ostatními odděleními

Požadujeme

  • SŠ/VŠ v elektrotechnickém/technickém oboru
  • Dobrá orientace v robotizaci a automatizaci
  • Technické, logické a inovativní myšlení
  • Zkušenosti se SW a HW FANUC
  • Elektro vyhláška 50/1978 výhodou
  • Preciznost, flexibilitu a ochotu cestovat po ČR a SR

Nabízíme

  • Zázemí stabilní firmy s velmi dobrým postavením na trhu
  • Přátelský kolektiv
  • Služební vozidlo, telefon a tablet
  • Firemní akce
  • Možnost profesního rozvoje a vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Kuřim

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Ing. Michal Kováč
Tel.: +420739025261
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4089831  Datum zveřejnění: 26.5.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc