Mzdový/á účetní (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Vsetín, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 30 000 - 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Baví vás práce s čísly a zpracování mezd je pro vás nejen práce, ale i zábava? Upřednostňujete práci v menším týmu? Odepisování na e-maily v AJ není pro vás překážkou?

Tak mi zašlete životopis a staňte se členem týmu! :)
MZDOVÝ/Á ÚČETNÍ (30-40.000 Kč)

Náplň práce

  • Kompletní zpracování mezd, exekucí, nemocenských dávek
  • Evidence a zpracování ročního zúčtování daní
  • Komunikace s orgány státní správy
  • Spolupráce ve vybraných personálních činnostech

Požadujeme

  • Praxi v oboru
  • Znalost mzdové legislativy a Zákoníku práce
  • Angličtinu pro psanou formu
  • Znalost programu SAP výhodou
  • Samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Férové mzdové ohodnocení
  • Roční bonus až 8% z roční hrubé mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na sport/kulturu
  • Flexi Pass
  • Práci v menším přátelském kolektivu :)

  • Místo výkonu práce: Rožnov pod Radhoštěm

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Tř. Kosmonautů 1288/1
779 00 Olomouc

Kontakt

Kontaktní osoba: Mgr. Julie Wavříková
Tel.: +420777498775
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis