Mistr výroby (36 - 42.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Ústí nad Orlicí, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 36 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáte práci ve stabilní společnosti v okrese Ústí nad Orlicí? Láká Vás pozice MISTRA VÝROBY v automotive? Máte praxi na obdobné pozici a mezi Vaše přednosti patří dobré organizační schopnosti a zodpovědnost? Pak hledáme právě Vás!

Významná a stabilní společnost hledá do svého týmu vhodného uchazeče na pozici:

MISTR VÝROBY (36 - 42.000 KČ)

Náplň práce

  • zajištění dodržování výrobních postupů
  • zodpovědnost za plnění plánu
  • řízení podřízených zaměstnanců
  • dodržování standardů kvality
  • motivace pracovníků, reporting nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ vzdělání (technického, ideálně strojírenského směru)
  • praxi na obdobné pozici v automotive
  • zkušenosti s vedením kolektivu
  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • ochotu pracovat na tři směny

Nabízíme

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • zajímavou práci s moderním technologickým vybavením
  • možnost dalšího rozvoje
  • dotované stravování, příspěvek na penzijní připojištění
  • týden dovolené navíc
  • místo práce: okr. Ústí nad Orlicí
  • práce je vhodná pro muže i ženy

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavla Zítková, DiS.
Tel.: +420773737662
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis