Obchodní zástupce/zástupkyně (30-40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Jihočeský kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsícProvize z prodeje.
  • Termín nástupu: Ihned
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte středoškolské vzdělání a rok praxe na obdobné pozici? Zašlete mi Váš životopis a získejte více informací.

Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici
OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ (30-40.000 KČ).

Náplň práce

  • Obchodní činnost směřující k zajištění nových zakázek, dodržování plánu odbytu .
  • Komunikace s novými i stávajícími zákazníky, odpovědnost za jejich zakázky .
  • Tvorba cenových a technických nabídek, vyřizování a plánování zakázek, uzavírání obchodních smluv.

Požadujeme

  • Komunikativní osobnost
  • SŠ/výuční list
  • Znalost práce na PC (Word, Excel)
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Trestní bezúhonnost
  • Pozice je vhodná pro muže i ženy
  • Základní znalost interiérových krytin

Nabízíme

  • Nástup možný ihned
  • Práce na HPP
  • Bonusy z realizovaných zakázek
  • Služební telefon a notebook
  • Služební automobil

  • Okres: Prachatice

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Bc. Lucie Chodníčková
Tel.: +420773792660
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis