Administrátor SCCM (55. - 65.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): 55 000 - 65 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte zkušenosti se správou SCCM? Orientujete se Microsoft technologiích? Rád/a byste pracoval/a v mezinárodní společnosti?

Zašlete nám svoje aktuální CV ještě dnes!

Náplň práce

  • Správa SCCM.
  • Zodpovědnost za software packaging a software deployment.
  • Vytváření instalačních balíčků a jejich deployment.
  • Výběr softwarového vybavení, testování, nasazování a péče o SW.
  • Rozvoj a zlepšování procesů.
  • Tvorba dokumentace.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického zaměření.
  • Zkušenost se správou SCCM.
  • Praxe v oblasti software packaging a software deployment.
  • Znalost skriptování pomocí VB, Batch, Powershell.
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni.
  • Zkušenosti s tvorbou standardů v oblasti aplikačního a SW vybavení.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené.
  • Mobil a PC k osobnímu využití.
  • Možnost profesního vzdělávání.
  • Pozice vhodná pro ženy i muže.
  • Příspěvky na stravování a pojištění.
  • Nové kanceláře v centru Brna.

Další informace

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu [email protected]ěšíme se na konzultaci s Vámi.

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 36
60200 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis

ID: 4095342  Datum zveřejnění: 3.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc