Controller specialist (40 - 50.000 CZK)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Hradec Králové, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 40 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chtěli byste pracovat v mezinárodní společnosti a každý den využívat angličtinu? Máte prokazatelnou praxi v oblasti finančního controllingu a vystudovanou vysokou školu?

Pokud jste odpověděli ANO, pak je tato pozice přesně pro Vás!

CONTROLLER SPECIALIST (40 - 50.000 CZK)

Náplň práce

  • Pravidelný reporting výsledků
  • Analýza dat a roční plánování
  • Tvorba a zavádění controllingových procesů
  • Pravidelná tvorba kalkulací
  • Kooperace s interním auditem
  • Kontrola obchodních a výrobních aktivit

Požadujeme

  • Anglický jazyk na komunikativní úrovní
  • VŠ ekonomického směru
  • Zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost MS Office – Excel, Outlook
  • Odborné zkušenosti z mezinárodní firmy výhodou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti
  • 25 dnů dovolené
  • Další osobní vzdělávání
  • Finanční příspěvek na stravování
  • Intenzivní použití cizího jazyka
  • Příspěvky na sportování

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Poslat společnosti životopis