Scrum master with ENG

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v mezinárodní vývojové a výrobní společnosti? Ve společnosti, která chce dělat svět zdravější a bezpečnější?

Pracujete v rámci agilního týmu? Máte zkušenost na pozici Scrum Mastera? Rád/a byste se podílel/a na rozvoji firmy, která je lídrem ve svém odvětví?

Zašlete svůj životopis ještě dnes!

SCRUM MASTER with ENG

Náplň práce

  • Budete řídit proces vývoje nového produktu.
  • Zodpovědnost za plánování a dosažení cílů.
  • Motivace týmů.
  • Hledání příležitostí ke zlepšení efektivity vývoje.
  • Úzká spolupráce s dalšími vývojovými týmy, architekty a vlastníky produktů.

Požadujeme

  • Ideálně VŠ vzdělání v IT oboru.
  • Předchozí zkušenost na pozici Scrum Mastera.
  • Zkušenost s JIRA, nebo jinými SCRUM nástroji.
  • Anglický jazyk na velice dobré úrovni.
  • Orientaci v softwarovém inženýrství.
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti.
  • Umění řešit konfliktní situace a naslouchat.

Nabízíme

  • Především práci ve vysoko technologické a významné společnosti.
  • Flexibilní pracovaní dobu.
  • Moderní prostředí, se skvělým relax koutkem.
  • Možnost se rozvíjet a vzdělávat se.
  • 5 týdnu dovolené.
  • Stravenkova a Multisport karty.
  • Penzijní připojištění.

  • Místo výkonu práce: Brno.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4095976  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.