Technical writer with ENG

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Brno-město, Brno, Česko
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Chcete pracovat v mezinárodní vývojové a výrobní společnosti? Ve společnosti, která chce dělat svět zdravější a bezpečnější?

Plynule mluvíte anglický a máte zkušenosti jako TECHNICAL WRITER?

Tak reagujte na inzerát, budu se těšit! :)

Náplň práce

  • Vytvářet vysoce technickou dokumentaci, která bude snadno pochopitelná.
  • Budete komunikovat s vývojáři a autory produktů pro co nejlepší porozumění.
  • Analyzovat, spravovat a aktualizovat veškerý obsah.
  • Sbírat a používat zpětnou vazbu od uživatelů.

Požadujeme

  • Aspoň 3 roky na obdobné pozici.
  • Schopnost převést technickou informací do srozumitelné podoby.
  • Kreativní dovednosti, využití schémat a obrázku pro znázornění procesu.
  • Výhodou je zkušenost z oblasti strojírenství a znalost CMS.

Nabízíme

  • Především práci ve vysoko technologické a významné společnosti.
  • Flexibilní pracovaní dobu.
  • Moderní prostředí, se skvělým relax koutkem.
  • Možnost se rozvíjet a vzdělávat se.
  • 5 týdnu dovolené.
  • Stravenková a Multisport karty.
  • Penzijní připojištění.

  • Místo výkonu práce: Brno.

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Valeriya Grigoryeva
Tel.: +420739290528
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4095977  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.