Specialista zákaznického servisu - strojírenství (30 - 35.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Plzeň, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc13.mzda, odměny.
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Hledáme komunikativní osobu do týmu, kde budete důležitou součástí obchodního oddělení. Nemusíte mít praxi, ale hledáme energického a komunikativního kolegu s chutí svědomitě pracovat v příjemném kolektivu.

Táhneme za jeden provaz, potáhneš s námi?
SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU - STROJÍRENSTVÍ (30 - 35.000 KČ)

Náplň práce

  • podpora zákazníka, komunikace s ním ohledně objednávek
  • zadávání objednávek do systému
  • předávání informací do výroby ohledně objednávek
  • příprava patřičných podkladů, zpracování administrativy
  • správa dat v interním systému

Požadujeme

  • dokončené středoškolské vzdělání (ideálně technického nebo obchodního směru)
  • komunikativní němčinu nebo angličtinu (nebojíš se mluvit cizím jazykem, tak jsi správný kandidát)
  • nemusíte mít praxi, my Vás vše potřebné naučíme
  • zkušenosti z oblasti obchodu nebo zákaznického servisu VÝHODOU
  • komunikativní a fajn povaha je u nás velké plus :)

Nabízíme

  • pozici vhodnou pro absolventy
  • příjemný kolektiv a fajn náladu
  • 13. mzdu
  • zajímavé finanční ohodnocení a náborový bonus
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dobré jídlo
  • pomůžeme ti rozvíjet váš potenciál a naučíme vás spoustu užitečných věcí
  • trolejbusem se k nám z centra dostanete do 10 minut!

  • místo výkonu práce: Plzeň

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Divadelní 14
301 00 Plzeň

Kontakt

Kontaktní osoba: Monika Petrušková
Tel.: +420775787072
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis