Nákupčí s AJ (30.000 - 40.000 Kč)

Informace o pracovním místě

  • Místo práce: Královéhradecký kraj, Česko
  • Mzdové podmínky (brutto): Od 30 000 Kč/měsíc
  • Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Rádi byste pracovali pro světovou značku? Máte zkušenosti v oblasti operativního nákupu? K tomu Vám navíc nedělá problém komunikovat v angličtině?

Do mezinárodní výrobní společnosti hledáme novou posilu, tak neváhejte, pošlete nám svůj životopis a nastartujte tak svou kariéru:

NÁKUPČÍ S AJ (30.000 - 40.000 Kč)

Náplň práce

  • Jednání se stávajícími i novými dodavateli
  • Spolupráce s obchodními zástupci a oddělením logistiky
  • Optimalizace úspor, dohled nad skladovými zásobami
  • Reporting stavu zásob, plánované zakázky a objednávky materiálu
  • Kvartální vyhodnocení výkonu dodavatelů podle daných kritérií
  • Spolupráce s vývojáři, technology, mistry ve výrobě

Požadujeme

  • SŠ vzdělání technického/ekonomického směru
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Praxi na obdobné pozici
  • Analytické uvažování, orientace na cíl a výsledek
  • Znalost práce na PC na pokročilé úrovni (Word, Excel)
  • Zodpovědný přístup a férové jednání

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Stabilního zaměstnavatele mezinárodního formátu
  • 5 týdnů dovolené
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafeterie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvky na zajímavé volnočasové aktivity
  • Firemní akce
  • Možnost kariérního růstu

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Další informace

Adresa společnosti

Advantage Consulting, s.r.o.
Orlí 708/36
602 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Daniela Hůrková, DiS.
Tel.: +420739425983
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis

ID: 4096034  Datum zveřejnění: 4.6.2021  Spodní hranice mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc